Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 6.5cm |
| Item Weight | 35g |
| Item Height | 10.5cm |
| Model Number | Travel Accessories loop cruise cute plastic metal wedding present tags |
| Material Composition | women men Silica Gel leather silicone cartoon etiquette bagage lable |
| Travel Accessories | Luggage Tags |
| Pattern Type | Letter |
| Main Material | Silica GEL |
| Brand Name | ANKUCOO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
| Color | red/blue/green/black/yellow/pink |
| Size | 10.5cm*6.5cm |
| Packing | Luggage Tags + Opp bag |
| Use | Store credit cards, bus cards, ID cards |
| Product Name | luggage tags |
| Gender | ls, women, children |
| For cards | Credit Card, Travel card |
Instock
There are no reviews yet.