Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 0.2kg |
| Item Length | 10cm |
| Item Height | 10cm |
| Model Number | 24081101 |
| Material Composition | POLYESTER |
| Travel Accessories | Luggage Cover |
| Pattern Type | Floral |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | COOLOST |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
Instock
There are no reviews yet.