Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 0.2kg |
| Item Length | 10cm |
| Item Height | 10cm |
| Model Number | 22031801 |
| Material Composition | polyester |
| Travel Accessories | Luggage Cover |
| Pattern Type | Striped |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | COOLOST |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
Instock
There are no reviews yet.