Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 18 × 16 cm |
| Occasion | Versatile |
| Material Composition | EVA |
| Item Width | 16.5cm |
| Item Weight | 0.39kg |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 14cm |
| Model Number | ZD069 |
| Hardness | HARD |
| Gender | MEN |
| Travel Bag | Travel Duffle |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Classic |
| Main Material | EVA |
| Brand Name | LTGEM |
| Item Type | travel bags |
Instock
There are no reviews yet.