Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Versatile |
| Material Composition | EVA |
| Item Width | 5inch |
| Item Weight | 0.23kg |
| Item Length | 8.4inch |
| Item Height | 3.1inch |
| Model Number | CS696 |
| Hardness | HARD |
| Gender | WOMEN |
| Travel Bag | Travel Duffle |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Style | Casual |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | EVA |
| Brand Name | LTGEM |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | travel bags |
Instock
There are no reviews yet.