Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Versatile |
| Material Composition | EVA |
| Item Width | 11.43cm |
| Item Weight | 207.6g |
| Item Length | 27.94cm |
| Item Height | 6.86cm |
| Model Number | CS422 |
| Hardness | HARD |
| Gender | MEN |
| Travel Bag | Travel Duffle |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Classic |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | Plastic |
| Brand Name | LTGEM |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | travel bags |
Instock
There are no reviews yet.