Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 5 × 30 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Versatile |
| Material Composition | canvas |
| Item Width | 28cm |
| Item Weight | 1.2kg |
| Item Length | 54cm |
| Item Height | 28cm |
| Model Number | OH818 |
| Hardness | SOFT |
| Gender | MEN |
| Travel Bag | Travel Duffle |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | vintage |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | CANVAS |
| Brand Name | HOYOBISH |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | travel bags |
| Support Drop shipping | YES |
| keywords 1 | Travel Bag |
| keywords 2 | Travel Duffle Bag |
| keywords 3 | Duffle Handbags |
| keywords 4 | Travle Shoulder bag |
| keywords 5 | Large Capacity Men Bag |
Instock
There are no reviews yet.