Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 22 × 11 cm |
| Item Width | 11.5cm |
| Item Weight | 66g |
| Item Length | 14cm |
| Item Height | 2.5cm |
| Model Number | LW19030704 |
| Material Composition | plastic |
| Travel Accessories | Packing Organizers |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Plastic |
| Brand Name | ZUOFILY |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
| features A | Makeup bottle |
| features B | refill bottlees |
| features C | Make Up Container |
| features D | Travel Accessories |
| features E | Refillable Bottles cream |
| features F | Refillable Bottle spray |
| package | 7pc/Set |
Instock
There are no reviews yet.