Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 8 cm |
| Material Composition | EVA |
| Item Width | 11.4cm |
| Item Weight | 0.15kg |
| Item Length | 16.5cm |
| Item Height | 6.4cm |
| Model Number | CS955 |
| Hardness | HARD |
| Travel Bag | Travel Totes |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | Plastic |
| Brand Name | LTGEM |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | travel bags |
Instock
There are no reviews yet.