Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 15cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 10cm |
| Item Height | 1cm |
| Model Number | X001 |
| Material Composition | PU |
| Travel Accessories | Passport Wallets |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Main Material | PU |
| Brand Name | Baokeman |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.