Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 33cm |
| Item Weight | 0.39kg |
| Item Length | 54inch |
| Item Height | 80inch |
| Model Number | 889 |
| Travel Accessories | Luggage Cover |
| Pattern Type | Geometric |
| Main Material | Stretch Fabric |
| Brand Name | LXHYSJ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
| Function | Luggage cover |
| Function1 | Trolley case dust cover |
| Function2 | Baggage cover |
| Function3 | Trolley dust cover |
| Pattern | Animal cartoon |
Instock
There are no reviews yet.