Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Theme | Animals & Nature, Transportation, Fantasy & Sci-Fi, Occupations, Sports, Music |
| Warning | this item is just a model, can not play |
| Material | Wood |
| Model Number | 561357952615 |
| Brand Name | HEFERY |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 12+y, 18+, 14+y |
| note | 8cm Guitar version only have 4 strings |
Instock
There are no reviews yet.