Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material Composition | nylon |
| Item Width | 32cm |
| Item Length | 45cm |
| Item Height | 14cm |
| Hardness | SOFT |
| Travel Bag | Travel Duffle |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Item Type | travel bags |
Instock
There are no reviews yet.