Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 26 × 15 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Occasion | Versatile |
| Material Composition | Cowhide |
| Item Width | 22cm |
| Item Weight | 2kg |
| Item Length | 55cm |
| Item Height | 26cm |
| Model Number | LX103 |
| Hardness | SOFT |
| Gender | MEN |
| Travel Bag | Travel Duffle |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | vintage |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | JLFGPJ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | travel bags |
Instock
There are no reviews yet.