Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Occasion | Versatile |
| Material Composition | Cowhide |
| Item Width | 20cm |
| Item Weight | 1.5kg |
| Item Length | 45cm |
| Item Height | 25cm |
| Model Number | 0571-1 |
| Hardness | SOFT |
| Gender | MEN |
| Travel Bag | Travel Duffle |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | vintage |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | LEATHFOCUS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | travel bags |
Instock
There are no reviews yet.