Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Versatile |
| Material Composition | Polyester |
| Item Width | 26cm |
| Item Weight | 1kg |
| Item Length | 50cm |
| Item Height | 28cm |
| Hardness | HARD |
| Gender | MEN |
| Travel Bag | Travel Duffle |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | travel bags |
Instock
There are no reviews yet.