Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 20 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Occasion | BUSINESS |
| Material Composition | Top layer leather |
| Item Width | 20cm |
| Item Weight | 1.5kg |
| Item Length | 52cm |
| Item Height | 25cm |
| Model Number | 2002 |
| Hardness | SOFT |
| Gender | MEN |
| Travel Bag | Travel Duffle |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Normcore/Minimalist |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | LUOKIR |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | travel bags |
Instock
There are no reviews yet.