Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 32 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Composition | canvas |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 0.7kg |
| Item Length | 45cm |
| Item Height | 32cm |
| Hardness | SOFT |
| Gender | WOMEN |
| Travel Bag | Travel Duffle |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | travel bags |
Instock
There are no reviews yet.