Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 10 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Versatile |
| Material Composition | oxford |
| Item Width | 30cm |
| Item Weight | 1.85kg |
| Item Length | 50cm |
| Item Height | 90cm |
| Model Number | 606 |
| Hardness | SOFT |
| Gender | MEN |
| Travel Bag | Travel Duffle |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | travel bags |
Instock
There are no reviews yet.