Instock
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 1cm |
| Item Weight | 20g |
| Item Length | 4cm |
| Item Height | 4cm |
| Model Number | Luggage Cover |
| Material Composition | POLYESTER |
| Travel Accessories | Luggage Cover |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
| Type 1 | Suitcases Wheel Covers |
| Type 2 | Travel Luggage Wheel Covers |
| Type 3 | Luggage Wheels Protector |
| Type 4 | Luggage Compartment Wheel Protection Cover |
| Type 5 | Silicone Protector for Suitcases Wheel |
| Occasion 1 | for Suitcase/Office Chair Caster |
| Occasion 2 | for Most Type Luggage |
| Occasion 3 | for Most 8 Spinners Wheels |
| Occasion 4 | for Carry On Luggage |
| Occasion 5 | for Travel |
| Feature 1 | Silicone Silents Protection Cover for Carry On Luggage |
| Feature 2 | Anti Slip Silicone Protection Cover |
| Feature 3 | Noise Reducing Anti-Scratch Luggage Wheel Protectors |
| Feature 4 | Super Soft Suitcase Wheels Protector Cover Replacement |
| Feature 5 | Wear Resistant Silicone Protection Cover |
Instock
There are no reviews yet.