Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 10 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Occasion | Versatile |
| Material Composition | 100% Full Grain Genuine Bull Leather |
| Item Width | 7.1inch |
| Item Weight | 1.9kg |
| Item Length | 18.9inch |
| Item Height | 13.8inch |
| Model Number | M036 |
| Hardness | SOFT |
| Gender | MEN |
| Travel Bag | Travel Duffle |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion, "European and American Style |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | FANCODI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | travel bags |
| Size | Large |
Instock
There are no reviews yet.