Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 34 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Occasion | Versatile |
| Material Composition | Waxed canvas+genuine leather |
| Item Width | 9.4inch |
| Item Weight | 1.5kg |
| Item Length | 21.6inch |
| Item Height | 12.6inch |
| Model Number | M106# |
| Hardness | SOFT |
| Gender | MEN |
| Travel Bag | Travel Duffle |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | vintage, "European and American Style |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | CANVAS |
| Brand Name | FANCODI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | travel bags |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.