Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 6cm |
| Item Weight | 90g |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 2cm |
| Model Number | Portable Luggage Weighing Scale |
| Material Composition | ABS, Electronic Components |
| Travel Accessories | Luggage Scales |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Metallic |
| Brand Name | ISKYBOB |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
| CN | Shanghai |
| Origin | Mainland China |
| type1 | Travel Electronic Weight Scales |
| type2 | Digital Hanging Luggage Scale |
| type3 | Travel Luggage Scale |
| type4 | Portable Luggage Scales |
| type5 | LCD Digital Luggage Scale |
| Product size (L x W x H) | 128*29*60mm |
| Power | 1 x 3V Lithium Cell(CR2032)(not include) |
| Capacity | 50kg x 10g |
Instock
There are no reviews yet.