Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Voltage | 110V |
| Battery | No battery, other |
| Barcode | No |
| CE | Certificate |
| Certification | CE |
| Ship/Naval Vessel | Other |
| Model Number | BALALA0428 |
| Warning | keep far away from fire |
| Scale | 1:32 |
| Plastic Type | ABS |
| Type | TRAIN |
| Material | Plastic |
| Brand Name | YunDuo BaBy |
| Features | Diecast |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 4-6y, 6-12y |
| feature 1 | wooden tracks toys |
| feature 2 | building blocks adapters |
| feature 3 | Wooden Train Track Accessories |
Instock
There are no reviews yet.