Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 50 cm |
| Item Width | 22cm |
| Item Weight | 2.2kg |
| Item Length | 33cm |
| Item Height | 48cm |
| Material Composition | oxford |
| Gender | Girls |
| Type | Wheeled Bag |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Floral |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | Weishengda |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.