Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 0.45kg |
| Item Length | 22cm |
| Item Height | 27cm |
| Model Number | Cat School Bag |
| Material Composition | Neoprene |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | Neoprene |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | school bags |
| Large Size | 27x22x10cm |
| Small Size | 25×20.5x10cm |
Instock
There are no reviews yet.