Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.721 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 29 × 12 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 20cm |
| Item Weight | 0.75kg |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 42cm |
| Model Number | kids school bags |
| Material Composition | nylon |
| Gender | Girls |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | SOATIM |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.