Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 1.8kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 42cm |
| Model Number | 1213 |
| Material Composition | nylon |
| Gender | unisex |
| Type | Wheeled Bag |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian, Fujian |
| Item Type | school bags |
| Feature 1 | Girls' school backpack |
| Feature 2 | children's wheeled backpack |
| Feature 3 | backpacks for students |
| Feature 4 | Childrens school backpack |
| Feature 5 | school bags for girls |
| Feature 6 | backpacks for school children |
| Feature 7 | girl school backpack kit |
| Feature 8 | children's backpack school girl wheel |
| Feature 9 | school backpack of wheels |
| Feature 10 | backpack with school wheels girl |
Instock
There are no reviews yet.