Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 16cm |
| Item Weight | 760g |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 37cm |
| Material Composition | Nylon |
| Gender | Boys |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | SkyName |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
| Applicable Age | 6-12 Years |
| Applicable Students | Primary School Grade 1-3 |
| Suitable Children's Height | 120-140 CM |
Instock
There are no reviews yet.