Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 16cm |
| Item Weight | 0.7kg |
| Item Length | 28cm |
| Item Height | 42cm |
| Model Number | FD-BA5238-2 |
| Material Composition | Waterproof nylon fabric |
| Gender | Girls |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | CAMOUFLAGE |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | Fengdong |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Item Type | school bags |
| Function 1 | school bags for girls |
| Function 2 | purple woman backpack |
| Function 3 | school backpack |
| Function 4 | teemage girls backpack |
| Function 5 | pink backpack |
| Function 6 | black backpack |
| Function 7 | backpacks for children |
| Function 8 | kawaii backpack |
| Function 9 | cute backpack |
| Function 10 | female backpack |
Instock
There are no reviews yet.