Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 16 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 13cm |
| Item Weight | 0.35kg |
| Item Length | 23cm |
| Item Height | 26cm |
| Model Number | School bags for girls |
| Material Composition | Neoprene+Polyester |
| Gender | Girls |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Main Material | Neoprene |
| Brand Name | AWINPOP |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.