Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 26 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 16cm |
| Item Weight | 0.61kg |
| Item Length | 31cm |
| Item Height | 47cm |
| Model Number | Backpack |
| Material Composition | nylon |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | school bags |
| CN | Guangdong |
| Feature | children's travel suitcase |
| Feature 1 | Suitcases |
| Feature 2 | Backpack |
| Feature 3 | School Bags |
| Feature 4 | Children carrier |
| Feature 5 | kids suitcase |
| Feature 6 | suitcase for kids |
| Feature 7 | school bags |
Instock
There are no reviews yet.