Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 2 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 16cm |
| Item Weight | 75kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 48cm |
| Model Number | 0415 |
| Material Composition | NYLON |
| Gender | Girls |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | BAIJIAWEI |
| Item Type | school bags |
| CN | Hebei |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.