Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 33 × 11 cm |
| Item Width | 17cm |
| Item Weight | 1.9kg |
| Item Length | 33cm |
| Item Height | 50cm |
| Model Number | 086 |
| Material Composition | 0XFORD |
| Gender | Boys |
| Type | Wheeled Bag |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | KOKO CAT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | school bags |
| anti theft backpack | mochila feminina |
| mochila escolar feminina | bags |
| backpacks for adolescent girls | mochila masculina |
| backpack for girls | printing backpack |
| mochila unicornio | school bag |
| school bags | mochila infantil com rodinha |
| school bags for kids | boys backpack for school |
Instock
There are no reviews yet.