Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 34 × 24 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 24cm |
| Item Weight | 0.85kg |
| Item Length | 34cm |
| Item Height | 48cm |
| Model Number | SB23 |
| Material Composition | Polyester |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.