Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 3 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 0.67kg |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 45cm |
| Model Number | DS-25-1 |
| Material Composition | Oxford |
| Gender | Boys |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
| Name 1 | Backpack |
| Name 2 | backpacks for students |
| Name 3 | school bag |
| Name 4 | School backpack |
| Name 5 | Children's backpack |
| Name 6 | backpacks for school children |
| Name 7 | Man backpack |
| Name 8 | school bags for boys |
| Name 9 | School supplies |
| Name 10 | backpack for children |
| Name 11 | Childrens school backpack |
| Name 12 | bags |
Instock
There are no reviews yet.