Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 32 × 17 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 16cm |
| Item Weight | 1kg |
| Item Length | 29cm |
| Item Height | 35cm |
| Model Number | 20230716p |
| Material Composition | high quality leather |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.