Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 39 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 13.5cm |
| Item Weight | 0.4kg |
| Item Length | 28cm |
| Item Height | 39cm |
| Model Number | GCS72982 |
| Material Composition | Oxford textile |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | GOLF QUALITY |
| Item Type | school bags |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.