Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 48 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 20cm |
| Item Weight | 1.8kg |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 45cm |
| Model Number | Yadibeiba |
| Material Composition | Nylon |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
| Kids School Rolling Backpack | Trolley Luggage Bags |
| School Trolley Bags | Waterproof School Backpack with wheels |
| School backpack girls | school backpack boys |
| school bags for kids | school backpack for kids |
| school wheeled bags | school bags with wheels |
| rolling school bags | Removable Children School Bags |
| Removable School Bags | School Trolley Bag For Girls |
| Kids School Bookbags | School Bookbags |
| Wheeled School Backpack | school wheeled backpack |
Instock
There are no reviews yet.