Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 35 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 15cm |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 45cm |
| Model Number | BD-59K |
| Material Composition | polyester |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Patchwork |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | micrisul |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.