Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 16cm |
| Item Weight | 0.65kg |
| Item Length | 23cm |
| Item Height | 16cm |
| Model Number | 6043 |
| Material Composition | polyester |
| Gender | unisex |
| Type | Messenger Bag |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.