Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 37 × 6 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 17cm |
| Item Weight | 0.6kg |
| Item Length | 33cm |
| Item Height | 47cm |
| Model Number | 23191 |
| Material Composition | nylon |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Letter |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | MOZHI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.