Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 15cm |
| Item Weight | 0.7kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 45cm |
| Material Composition | oxford |
| Main Material | Corduroy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
| backpack | cute backpack |
| School Backpack Teens Girls | Kids Bookbag |
| Casual Daypacks | Kids Bookbag Set |
Instock
There are no reviews yet.