Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Composition | polyester |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | BAGNEER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | school bags |
| Ages | suitable for kindergarten, primary school kids |
| Cartoon style | cartoon animals design |
| Size | 33x25x15 cm |
| Backpack belt | Air Cushion Belt |
Instock
There are no reviews yet.