Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 10 cm |
| Item Width | 15cm |
| Item Weight | 0.95kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 35cm |
| Material Composition | nylon |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | HMQDG7E1N |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.