Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 15.5cm |
| Item Weight | 0.98kg |
| Item Length | 27cm |
| Item Height | 36cm |
| Model Number | 66-0162 |
| Material Composition | Fabrics |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | CAMOUFLAGE |
| Main Material | Fabrics |
| Brand Name | BOPAI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.