Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 19cm |
| Item Weight | 0.68kg |
| Item Length | 33cm |
| Item Height | 47cm |
| Material Composition | oxford cloth |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.