Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 0.55kg |
| Item Length | 31cm |
| Item Height | 44cm |
| Model Number | school bag |
| Material Composition | Nylon |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | SYHM |
| Origin | Mainland China, Made in China student schoolbags |
| CN | Hebei |
| Item Type | school bags |
| Material | Nylon |
Instock
There are no reviews yet.