Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 8.66inch |
| Item Weight | 0.65kg |
| Item Length | 11.81inch |
| Item Height | 18.11inch |
| Model Number | ds004 |
| Material Composition | Polyester |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.