Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 10 × 2 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 11cm |
| Item Weight | 0.15kg |
| Item Length | 9cm |
| Item Height | 22.5cm |
| Model Number | A02B22026 |
| Material Composition | nylon |
| Gender | unisex |
| Type | Wheeled Bag |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | ALAZA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.